UNICEF

28.12.2023

Наш заклад отримав новорічні подарунки для поповнення матеріально- технічної бази.  Завдяки Кіровоградської обласної військової адміністрації, за сприяння управління освіти Кропивницької міської ради надано ноутбук та пральну машину, які будуть використовуватися за призначенням та потребами під час організації освітньої діяльності з дошкільнятами.

18.10.2023

Завдяки співпраці управління освіти Кропивницької міської ради з організацією Дитячого фонду ООН (UNICEF) дошкільний навчальний заклад № 17 «Орлятко» отримав гуманітарну допомогу, що забезпечило поповнення сучасними засобами для навчання і розвитку вихованців. Спеціальні Бокси «НУМО відкривай та розвивай» згруповані цікавими і пізнавальними матеріалами за тематиками щодо мінної безпеки, ментального здоров’я, гігієни. Кожен набір оснащений необхідними засобами для проведення експериментів і спостережень. Діти отримають нові знання і досвід з основ безпеки життєдіяльності, розвиватимуть дрібну моторику.

24.03.2023

За сприяння управління освіти Кропивницької міської ради                            ДНЗ № 17 "Орлятко" отримав гуманітарну допомогу.

Велика вдячність від усіх учасників освітнього процесу

дошкільного закладу Благодійному фонду "Безпечне майбутнє "за отриману допомогу.

Також хочемо подякувати батькам вихованців групи №3 за оперативність перевезення і вигрузки води, яка призначена для використання в укритті.

Дякуємо всім!

10.02.2023

Завдяки співпраці управління освіти Кропивницької міської ради з організацією Дитячого фонду ООН (UNICEF) та організацією Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» дошкільний навчальний заклад № 17 «Орлятко» отримав  гуманітарну допомогу, що забезпечило поповнення сучасними засобами матеріально - технічної бази закладу, які необхідні для застосування  під час воєнного стану та покращення умов організації освітнього процесу й життєдіяльності дітей, це: обігрівачі, бойлер, бак для води, аптечка. Обладнання встановлено в закладі та введено в експлуатацію, активно використовується за потребою.