ВЕСЕЛИМОСЯ, ГРАЄМО - ЛІТЕЧКО ВІТАЄМО!

Група №2 радісно та позитивно проводить літо.

Багато позитивних вражень щодня.

Група № 3 "Долоньки"

Мета пісочної терапії - не міняти і не переробляти дитину, не учити її спеціальним поведінковим навичкам, а дати їй можливість бути такою, якою вона є. Пісочниця – це маленька модель навколишнього світу. Під час гри з піском дитина може виразити свої відчуття і переживання.

Група № 3 "Долоньки"

Гра з водою викликає неповторні тактильні відчуття, надає надзвичайне задоволення і є цілющим методом терапії.

В іграх з водою дитина не тільки пізнає її властивості, вода надає організму дитини релаксаційний ефект. Дуже цікаво спостерігати, як найпростіші дії з водою надають радість дітям і надалі залишають прекрасні спогади.

Розпочато літній оздоровчий період в дошкільному

навчальному закладі з урахуванням рекомендацій МОЗ щодо

організації протиепідемічних заходів

Нормативні документи