24 лют. 2017

Засідання педагогічної ради
6 лют. 2017

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 06 по 10.02.2017 Тиждень знань безпеки життєдіяльності "Зроби свій вибір на користьздоров'я"
23 січ. 2017

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ ЗАХОДАХ, ПРИСВЯЧЕНИХ СВЯТКУВАННЮ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
8 січ. 2017

СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА

Різдво- велике християнське свято. В цей день співають колядки, їдять запашну кутю. Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в нашому дошкільному закладі. Сьогодні 8 січня в дошкільному закладі святкували Різдво! Діти старших груп з задоволенням приймали участь в театралізованих дійствах, декламували вірші, співали колядки для молодших дошкільників. І як годиться не обійшлося без гостинців. Діти отримали невичерпне задоволення та радість.
20 груд. 2016

НОВОРІЧНІ РАНКИ

Саме яскраве і запам’ятовується подія року для кожної дитини – новорічний ранок у дитячому садку, до якого готуються всі – від мала до велика. Діти розучують зимові чотиривірші про сніг, про ялинку та Діда Мороза, в садку роблять вироби на Новий рік і прикрашають групу.
19 груд. 2016

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

По дорозі йде дідусь з купою пакунків — Це несе вже Миколай дітям подарунки.
16 лист. 2016

МІСЯЧНИК УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

МОВА-це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. МОВА -це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків. МОВА- це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня інтелектуальна і мисленнева діяльність народу. Олесь Гончар
9 лист. 2016

ЛЕГКО ВОГНИК ЗАПАЛИТИ, ТА НЕ ПРОСТО ЗАГАСИТИ

Проведено тиждень знань безпеки життєдіяльності
28 жовт. 2016

Традиції народні - живі і до сьогодні

Свято осені в дитячому садку— це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для юних глядачів.
6 жовт. 2016

Презентація ДНЗ

06.10.2016 р. відбулась відкрита публічна презентація дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 "Орлятко" комбінованого типу з нагоди державної атестації навчальних закладів.