2 вер. 2017
ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня в садочку святковий настрій панував як у дорослих так і в дітей, його посилювали вишиваночки на вихованцях та їх наставниках, море квітів, урочиста музика. Після сніданку всі діти прийшли до музичної зали.Ведуча оголосила про початок свята, розповіла про його важливість у житті закладу. Діти розповіли вірші про рідну Батьківщину і щасливе дитинство, заспівали українські пісні.Окрасою свята стали голуби, вироблені  дітками, вихованці середньої групи виклали з камінців і розмалювали символ нашої Батьківщини – червону калину.  А діти старшої групи здійснили екскурсію до бібліотеки на виставку «Хай у серці кожної дитини живе любов до Батьківщини». На згадку про цей день залишилися фотографії і чудовий настрій.