ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

16 вер. 2016
З 12.09.16 - 16.09.16 з нагоди Дня фізичної кіуьтури і спорту в дошкільному закладі відбувся Олімпійський тиждень

В ДНЗ № 17 Орлятко” пройшов “Олімпійський тиждень” під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».         Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Малята брали активну участь у спортивних змаганнях, вікторинах, розвагах, ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя.  Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

«Юні олімпійці»

Другий день був присвячений бігу.  Після проведення ранкової зарядки на свіжому повітрі вихованці старших груп зі своїми вихователями здійснили забіг навколо дитячого садка.  Під час розваги «Швидкі, спритні та завзяті» діти показали уміння швидко та спритно бігати, а також уміння орієнтуватися в просторі.

Третій день стрибків.  Малюки брали активну  участь у змаганнях: «Подолай перешкоду», «Хто далі стрибне?», «Дострибни до прапорця», «Скакалки», «Хто далі стрибне з місця?», тощо.

Четвертий день м’яча. Діти з задоволенням показували уміння спритно виконувати вправи з м’ячем: кочення, кидання, ловіння, вміло орієнтувалися в просторі. Діти грали в рухливі ігри: «Хто далі кине», «Прокоти м’яч у ворота», «Лови, кидай, падати не давай», «М’яч через мотузку», «Мій дзвінкий, веселий м’яч»,  «Мисливці та звірі».

Пятий день.  Відбулося закриття Олімпійського тижня.  Діти показали міцні знання про олімпійські ігри, про різноманітні види спорту, вміло відгадували загадки, читали вірші про фізкультуру, спритно виконували вправи, грали в естафети та рухливі ігри, змагалися у катанні на самокатах та велосипедах.

Ось так змістовно, весело та цікаво пройшов Олімпійський тиждень у дошкільників.
Діти отримали масу задоволення в цей святковий незабутній час.