До нас завітала поліція!!!

1 лип. 2016
Відбулася зустріч з інспекторами патрульної служби м. Кіровограда

Змістовною і емоційною була зустріч дошкільнят  з інспекторами патрульної поліції. Вони провели ігрові конкурси на знання безпеки дорожнього руху. а також розповіли про правила користування дорожніми знаками.  Діти із захопленням спілкувалися з інспекторами, відповідали на запитання. Після змістовних бесід, патрульні дозволили дітям посидіти в службовому автомобілі. Радощам дітлахів не було меж, та й самі інспектори зізналися, що отримали купу позитивних емоцій від спілкування з дітьми. Малеча вже сьогодні мріє бути поліцейськими.
Адміністрація дошкільного навчального закладу виразила величезну вдячність патрульним за цікаву зустріч. Інспектори патрульної поліції пообіцяли приїздити до малечі як можна частіше.